NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PROMIENNIKI PODCZERWIENI

EDzięki naszym promiennikom podczerwieni o dużej mocy czas spędzony na zewnątrz może trwać dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami naszych produktów, które zapewniają ich najwyższą jakość w tekście poniżej lub w oglądając krótki film na ten temat.

Wysoka wydajność

Pomimo chłodniejszych temperatur wciąż chcielibyśmy spędzać czas na zewnątrz, a wiele zależy właśnie od ciepła. Zwłaszcza wiosną i jesienią chłodne wieczory nadchodzą szybciej, ale promienniki podczerwieni o wysokiej wydajności idealnie nadają się do ogrzewania werand czy tarasów. W rzeczywistości urządzenia grzewcze o mocy poniżej 2400W nie są odpowiednie jako ogrzewacze tarasowe.

Do ogrzania 1 m2 potrzebne jest z reguły 700W. Zapraszamy do skontaktowania się w sprawie porad dotyczących wymaganego potencjału grzewczego oraz ustawienia urządzeń.

Uwaga: Model o mocy 3200W nie posiada wtyczki. Ze względu na wymaganą moc urządzenie musi zostać podłączone na stałe.

Funkcja regulacji w każdej temperaturze!

Przy chłodniejszych temperaturach ogrzewanie na podczerwień o wysokim potencjale grzewczym sprawdza się idealnie. Przy wykorzystaniu pełnej mocy urządzenia te szybko emitują zbyt dużo ciepła. Dlatego właśnie nasze produkty posiadają wbudowaną funkcję regulacji z 4 ustawieniami (25%, 50%, 75%, 100%). Dzięki temu idealnie sprawdzają się letnimi, nieco chłodnymi wieczorami, ale również wiosną i jesienią, gdy na zewnątrz jest całkiem chłodno.

Elastyczne umieszczenie i nie emituje światła

Nasze ogrzewacze nie emitują światła, nie będą więc przeszkodą w aranżacji oświetlenia. Ponadto mogą zostać zamontowane przy suficie lub na ścianie, a ich elegancki wygląd pasuje do każdego wystroju!

Rada eksperta: Ciepło emitowane jest w najbardziej wydajny sposób przez promienniki zamontowane przy suficie.

Idealne do użytku zewnętrznego

Nasze urządzenia idealnie nadają się do ogrzewania tarasów lub altan. Dzięki odporności na deszcz (IPx4) można je zamontować również na zewnątrz.

Równie ważne: Ogrzewanie na podczerwień ogrzewa znajdujące się w pobliżu osoby, a nie powietrze wydmuchiwane na zewnątrz przez wiatr. Ogrzewanie na gaz lub drewno ogrzewa powietrze, a używanie drewna dodatkowo wiąże się z powstawaniem dymu oraz pyłu.

Inteligentne sterowanie zdalne

Za pomocą dostępnego opcjonalnie modułu sterowania zdalnego można obsługiwać do 5 promienników jednocześnie.

Dzięki aplikacji (iOS, Android, Windows, Linux) włączanie i wyłączanie urządzeń oraz zmiana poziomu pracy przy pomocy telefonu lub tabletu nie stanowi najmniejszego problemu. Urządzenia można również obsługiwać przy pomocy sterowania głosowego Asystent Google lub Amazon Alexa. Łatwo można je z zintegrować również z innymi systemami automatyki domowej – integracja z Samsung SmartThings dostępna jest w standardzie, a przykłady integracji z systemem Home Assistant, które można wykorzystać jako wzór w przypadku praktycznie każdego innego systemu można zobaczyć na naszym blogu.

Uwaga: „Zwykły” pilot sterowania zdalnego dołączony jest do zestawu w standardzie.

Pakiet ze zniżką: promiennik podczerwieni + inteligentny moduł sterowania zdalnego
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:
“Polecam promiennik wszystkim, którzy szukają urządzeń do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych (werand). Promiennik nie posiada mocy takiej jak otwarty emiter podczerwieni, ale nie emituje światła, co ja osobiście uważam za bardzo przyjemne. Świetna, przemiła obsługa klienta, odpowiedzi można spodziewać się natychmiast! ”
Klient Amazon
Austria
“Posiadam urządzenie od miesiąca i jestem bardzo zadowolony – po podłączeniu zaczęło działać od razu. Aplikacja działa wspaniale, a płomień ma przyjemną, żółtą barwę.”
Klient sklepu online
Holandia
“Świetna obsługa! Co do urządzenia, działa dokładnie tak, jak powinno. Trzeba upewnić się, że w pomieszczeniu nie ma przeciągów.”
Klient Amazon
Austria