O nas

Enjoyable Warmth

Spędzanie czasu na zewnątrz w letnie wieczory, ale również wiosną i jesienią. Piękny kominek z przyjemnym płomieniem – nawet jeśli Twój dom nie posiada przyłącza gazowego lub w grę nie wchodzi remont.

W Enjoyable Warmth dążymy do tego, aby każdy mógł cieszyć się ciepłem. Nie oznacza to tylko, że nasze urządzenia emitują przyjemne ciepło, ale również gwarantuje bezpieczeństwo, niewielkie koszty utrzymania oraz wyjątkowo łatwą obsługę.

Rozwój produktów

Posiadamy własny dział rozwoju produktów, który zapewnia ich najwyższą jakość. Wytrzymałe urządzenia z najnowocześniejszym oprogramowaniem: trwałe, godne zaufania oraz łatwe w obsłudze – z przyciskami, pilotem zdalnego sterowania, aplikacją na telefon lub sterowaniem głosowym przez Asystenta Google lub Alexy od Amazon. W odróżnieniu od wielu innych urządzeń, nasze produkty są bezpieczne w każdym calu. Zapewniajamy m.in. bezpieczeństwo szyfrowania połączeń między urządzeniem a serwerami.

Wsparcie

Nasz zespół chętnie odpowiada na pytania i udziela porad dotyczących produktów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną!

Jakość

Nie ma nic bardziej frustrującego niż piękny produkt, który nie działa. Dlatego właśnie każde nasze urządzenie poddawane jest testom zarówno podczas procesu produkcji, jak i krótko przed wysyłką. Do przesyłki dołączona jest lista kontroli jakości. W przypadku, gdy wysłany przez nas produkt nie spełnia oczekiwań, staramy się rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

Nasze dane

Enjoyable Warmth jest znakiem towarowym Enjoymium B.V.

Nasz adres:

    Enjoymium B.V.
    Zonnehoeve 10
    7325 AB Apeldoorn
    Holandia

Kontakt:

    Telefon: +31-85-2012613
    E-mail: info@enjoyablewarmth.com

Numer Izby Handlowej: 73744409
Numer identyfikacyjny VAT: NL859649003B01