NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KOMINKI NA BIOETANOL

Ciesz się ciepłem i przyjemną atmosferą dzięki kominkowi z prawdziwym, ciepłym płomieniem bez drażniącego dymu. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami naszych kominków wysokiej jakości poniżej lub oglądając krótki film ukazujący pracę palnika na bioetanol.

Projekt

Palnik o smukłej konstrukcji jest łatwy w instalacji. Kominek wygląda pięknie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Dostępne są również ozdoby, takie jak kamyki oraz ceramiczne drewienka.

W ofercie posiadamy palniki prostokątne o wymiarach 19,3 cm (szerokość) na 16,5 cm (wysokość) oraz okrągłe o wysokości 16,5 cm. Długość różni się w zależności od modelu (patrz informacje o modelach w naszym sklepie). Wymiary te ułatwiają instalację. Chętnie udzielamy informacji na temat wymiarów instalacji.

Wiele możliwości montażu

W przeciwieństwie do kominków opalanych drewnem lub wykorzystujących gaz, kominki na bioetanol nie wymagają posiadania wylotu gazów spalinowych, dzięki czemu można je umieścić gdziekolwiek, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Uwaga: W przypadku umieszczenia na zewnątrz należy upewnić się, że kominek będzie zawsze suchy.

Środowisko

Bioetanol powstaje z surowców biodegradowalnych, takich jak trzcina cukrowa, buraki cukrowe oraz kukurydza. Spalanie nie wywołuje powstawania pyłu, nie wykorzystuje się paliw kopalnych. To dopiero przyjazne dla środowiska!

100% bezpieczeństwa

Nasze kominki na bioetanol są bezpieczne w 100%! Układ automatycznego napełniania pompuje paliwo bezpośrednio do osobnego, zamkniętego zbiornika jedynie po ostygnięciu kominka. Rozlew paliwa jest praktycznie niemożliwy.

Ogień zawsze pochłania tlen. Zazwyczaj ilość tlenu w powietrzu przywracana jest automatycznie przy pomocy wentylacji. Wbudowany czujnik CO2 ostrzeże o braku odpowiedniej wentylacji, a w gorszych sytuacjach wyłączy palnik przed powstaniem zagrożenia.

W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa dostępne są również czujniki wstrząsów oraz płomienia. Jeśli wyłączony palnik jest mocno uderzony lub przewrócony dopływ paliwa jest automatycznie zablokowany.

Prostota obsługi

Ogień zapala się po włączeniu przyciskiem, pilotem zdalnego sterowania, w aplikacji lub nawet łatwiej: sterowaniem głosowym Asystent Google lub Amazon Alexa. Urządzenie kompatybilne jest również z innymi systemami automatyki domowej, w tym Samsung SmartThings lub Home Assistant. Kominki na bioetanol posiadają funkcję połączenia WiFi w standardzie. Informacje na temat integracji z systemem Home Assistant dostępne są na naszym blogu. Mogą one posłużyć również jako wzór integracji z innymi systemami.

Napełnianie zbiornika paliwem również jest łatwe – wystarczy podstawić kanister obok kominka, podłączyć wąż i wcisnąć przycisk napełniania. Zatrzymanie pompowania następuje automatycznie po napełnieniu zbiornika.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:
“Polecam promiennik wszystkim, którzy szukają urządzeń do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych (werand). Promiennik nie posiada mocy takiej jak otwarty emiter podczerwieni, ale nie emituje światła, co ja osobiście uważam za bardzo przyjemne. Świetna, przemiła obsługa klienta, odpowiedzi można spodziewać się natychmiast! ”
Klient Amazon
Austria
“Posiadam urządzenie od miesiąca i jestem bardzo zadowolony – po podłączeniu zaczęło działać od razu. Aplikacja działa wspaniale, a płomień ma przyjemną, żółtą barwę.”
Klient sklepu online
Holandia
“Świetna obsługa! Co do urządzenia, działa dokładnie tak, jak powinno. Trzeba upewnić się, że w pomieszczeniu nie ma przeciągów.”
Klient Amazon
Austria