Własna galeria

Produkty można obejrzeć w naszej galerii. W naszej ofercie dostępne są również różnego rodzaju materiały budowlane odpowiednie do zabudowy palników na bioetanol. W galerii można zobaczyć materiały, przy pomocy których można zamontować promienniki podczerwieni. W ten sposób możemy udzielać wszechstronnych porad, a klienci mogą zobaczyć jak działają nasze produkty. 

Aby zapewnić naszym klientom odpowiednią ilość czasu pracujemy wyłącznie po ówczesnym umówieniu spotkania. Należy skontaktować się z nami przed wizytą. Dane kontaktowe dostępne są na stronie O nas. Można również zostawić wiadomość w formularzu kontaktowym.

Spotkania mogą zostać umówione również poza godzinami pracy – wieczorem lub w weekend. Do naszej galerii łatwo dojechać samochodem lub transportem publicznym. Wskazówki dostępne tutaj.

 

Barbara's Garden

W galerii Barbara's Garden w Didam (Holandia) można zobaczyć nasze promienniki podczerwieni, jak i ekskluzywne meble ogrodowe najlepszych marek. Wskazówki dostępne tutaj.

 

Internio

Na Internio w Oudenaarde (BE) możesz zobaczyć nasz palnik na bioetanol, pięknie zabudowany w designerskich meblach. Kliknij tutaj, aby uzyskać wskazówki.

 

Pracujemy także nad innymi galeriami, aby móc w pełni zaprezentować nasze produkty. Zapraszamy wkrótce!