Częste pytania (FAQ)

Ile trwa dostawa?

Produkty dostępne w magazynie, na które zamówienie złożone zostało przed 15:00 wysyłane są tego samego dnia. Produkty, które nie są dostępne w magazynie są natychmiast zamawiane i produkowane. Przewidywany czas dostawy w tym przypadku wynosi około 4 tygodni.

Jakie są koszty dostawy?

Dostawa na terenie Europy jest zawsze bezpłatna.

Jakiej gwarancji udziela Enjoyable Warmth?

Gwarancja udzielana na nasze produkty trwa 2 lata. Po rejestracji okres ten ulega przedłużeniu do 3 lat. Więcej szczegółów w regulaminie.

Czy w ofercie dostępne są usługi montażu?

Nasza firma nie zajmuje się montażem produktów. Dzięki braku konieczności posiadania wylotu gazów spalinowych, rur gazowych oraz innych potencjalnie niebezpiecznych elementów, są one na tyle łatwe w instalacji, że można poprosić o pomoc podwykonawcę lub montażystę. W celach bezpieczeństwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Czy można dokonać zwrotu produktów za darmo?

Zwrotu produktów można dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu. Firma nie pokrywa jednak kosztów nadania przesyłki zwrotnej. Prosimy o zapoznanie się z polityką zwrotów.

Czy jako przedsiębiorca w UE mogę zamówić bez podatku VAT?

Tak, jest to możliwe. Należy wysłać wiadomość e-mail z informacją na temat zamówionych produktów. W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo fakturę VAT, po której opłaceniu zostaną wysłane zamówione produkty.

Do jakiego rodzaju baterii pasuje pilot do palnika na bioetanol?

Wymagany typ baterii to CR2032 (3 V).