Bezpieczne, zaawansowane technologicznie kominki na bioetanol do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz

Kominki na bioetanol zapewniają wspaniałą atmosferę nie tylko wewnątrz, jak i na tarasach lub werandach. Nasze zaawansowane technologicznie kominki spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa, co oznacza, że można ich używać bezpiecznie w dowolnym miejscu bez obawy o szkodliwe substancje. 

Różnica pomiędzy kominkami zaawansowanej technologii i tradycyjnymi 

Pierwsze dostępne na rynku kominki na bioetanol wzbudziły wiele kontrowersji, częściowo ze względu na swoją konstrukcję. Dostępne wtedy tradycyjne kominki na bioetanol często stanowiły po prostu zwykły metalowy pojemnik, były niestabilne, przy czym nietrudno o przeciek paliwa. Nowoczesne kominki na bioetanol wyposażone są w nowoczesne rozwiązania – wnętrza estetycznych kominków, ich palniki i zbiorniki paliwa spełniają najwyższe wymagania. 

Są one wyposażone w automatyczny system napełniania, rozlew paliwa to zatem przeszłość – dzięki temu można je zainstalować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W przypadku kominków zainstalowanych na zewnątrz trzeba jedynie zadbać o prawidłową wentylację, na przykład otwierając okna. Ogień zawsze pochłania tlen. Nasze kominki posiadają jednak czujnik CO2 – kominek wyłącza się automatycznie jeśli w powietrzu jest zbyt mało tlenu.

Estetyczne kominki zaawansowanej technologii emitujące jedynie wodę i CO2

Wykorzystywane w kominkach paliwo to bioetanol – płynny alkohol, który zapewnia przyjemne ciepło przez wbudowany palnik. Podczas jego spalania nie są wydzielane szkodliwe substancje ani gazy, a jedynie woda i CO2. Kominki mogą zatem dzielić pomieszczenia, na przykład salon i kuchnię.

Bezpieczne i przyjemne ciepło bez dymu i wydmuchu

Zaawansowane technologicznie kominki na bioetanol nie emitują dymu, a do ich instalacji nie są potrzebne przyłącze gazowe ani otwór odprowadzający gazy spalinowe. Są one ponadto przenośne, co umożliwia posiadanie źródła ciepła w dowolnym miejscu. Można rozważyć wykorzystanie kominka na tarasie, podczas przyjęcia w ogrodzie lub w innej sytuacji. Solidna konstrukcja ułatwia transport. Należy jednak chronić kominek przed wodą – elementy elektroniczne nie są odporne na deszcz. 

Czy dostępne są inne rodzaje bezpiecznych, estetycznych kominków? 

Szeroki wybór najwyższej jakości kominków na bioetanol zapewnia sklep internetowy enjoyablewarmth.co.uk. Wyboru można dokonać kierując się na przykład możliwością zamontowania na stałe, przykładowo aby oddzielić salon i kuchnię. Ozdobny kominek można zabudować również na tarasie. 

Nasze zaawansowane technologicznie kominki wyposażono w najnowsze innowacje i rozwiązania – każdy z nich kompatybilny jest z systemem sterowania głosowego lub równie łatwą w obsłudze aplikacją.

Nowoczesny kominek na bioetanol jest bezpieczny w użyciu. Co jednak z zapachem?

Podstawowe składniki bioetanolu mogą stanowić na przykład pszenica lub kukurydza. Niektóre produkty mogą wydzielać mniej lub bardziej intensywny zapach, na ogół nie jest on jednak wyraźnie wyczuwalny. Co więcej, można także wybrać bioetanol zapachowy. Kominek będzie wtedy pełnił również funkcję dyfuzora. Dostępne zapachy to między innymi róża, cynamon, lawenda, zapach morski lub leśny. Wszystkie są oczywiście bezpieczne w użyciu i nieszkodliwe dla zdrowia. 

Zamów swój estetyczny kominek na bioetanol zaawansowanej technologii przez internet

Kominek na bioetanol można w prosty sposób zamówić przez internet. Na stronie enjoyablewarmth.co.uk można wybrać spośród różnych urządzeń zaawansowanej technologii. Chętnie udzielamy również indywidualnych porad – jeśli nie są na przykład Państwo pewni który z produktów spełniłby Państwa indywidualne wymagania. Kominki można również zobaczyć przed zakupem, odwiedzając jedną z naszych galerii w Apeldoorn w Holandii. Jedno jest pewne – dzięki naszym kominkom można cieszyć się przyjemną atmosferą i ciepłem bez obawy o bezpieczeństwo.